BİZE ULAŞIN

Fitpak Ambalaj

Yüksek bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 kat filmler, MAP ve vakum torba gibi uygulamalar için komple ambalaj çözümleri sunar.

"Ne Eksik Ne Fazla", Ürüne Uygun Ambalaj Üretimi konsepti ile yola çıkan FİTPAK Ambalaj ve Kimya San. Tic. A.Ş. 2012 yılında kurulmuştur. 10.000 m2'lik alan üzerinde kurulu olan tesisimiz, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 2014 yılında üretime başlamıştır.

FİTPAK Ambalaj olarak;

  • Yüksek bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 kat filmler üretmekte; et ve süt ürünleri, konsantre meyve suları, şarap, ve hazır yemek gibi bariyer özellikli baskılı veya baskısız ambalaj ihtiyacı olan ürünler, MAP ve vakum torba gibi uygulamalar için komple ambalaj çözümleri sunmaktadır.
  • PET, PVC folyo üzerine yüksek bariyerli film lamine ederek yarı sert termoform folyoları, kolay açılabilir-peelable ve aç-kapa, antifoglu baskılı baskısız filmler, ana üretim kalemlerimiz arasındadır.
  • Beyaz eşya, seramik, tuğla, meşrubat, bisküvi gibi ürün paletlerinin üzerine giydirilen, elastik özelliği sayesinde paleti kavrayan ekonomik stretch hood palet örtüsü FİTPAK konseptine uygun olduğu için ürün portföyümüze dahil edilmiştir.
  • Sektöründe en son teknoloji ekstrüzyon, HD baskı (10 renk), laminasyon, dilme makinaları ve tecrübeli kadromuz ile esnek ambalaj sektöründe hizmet vermekteyiz.
  • Ürün ve hizmette yenilikçi anlayışa sahip FİTPAK, kısa zamanda tamamlanacak 2. yatırım periyodu ile 5 adet çok katlı yüksek kapasiteli extruder, 4 adet baskı, 2 adet laminasyon makinası ve torba üretim makineleri ile 18.000 ton film ve 10.000 ton baskılı ambalaj malzemesi üreten, yaklaşık 250 çalışanlı bir firma olmayı hedeflemektedir.

E-KATALOG'u indirmek için TIKLAYINIZ.

Fitpak Hakkımızda

Tanıtım Filmi


Bize Mesaj Bırakın


Bir Saat İçerisinde 5 Mesaj Gönderebilirsiniz!
Saatlik Mesaj Gönderilim Limitiniz Dolmuştur.

Mesajınız Başarıyla Gönderilmiştir.
Yetkililerimiz En Kısa Sürede Sizinle İletişime Geçilecektir.

Bir Hata Oluştu!